O nas

     Abante eko zajmuje się dystrybucją gadżetów reklamowy, znakowaniem produktów oraz usługami poligraficznymi. Posiadamy atrakcyjne ceny detaliczne i hurtowe dla firm współpracujących. W ciągłej ofercie posiadamy kilka tysięcy produktów, na których można wykonać nadruk lub grawer.

  Proponujemy innowacyjne rozwiązania, aby produkty które oferujemy były funkcjonale, solidne i niedrogie. Największy nacisk kładziemy na jakość oraz profesjonalizm. Nasza oferta została podzielona tematycznie na artykuły do biura, gadżety reklamowe do pisania, breloki i smycze z grawerem, elektronika z logo,  gadżety niezbędne do jedzenia i picia, narzędzia i odblaski z nadrukiem,  gadżety sportowe i torby reklamowe z nadrukiem. Wizualizacja na gadżetach przez nas proponowanych  jest gratis.

       Nasza oferta jest skierowana do firm, urzędów, instytucji i stowarzyszeń. Staramy się dopasować ofertę do potrzeb klienta dzięki czemu jest ona elastyczna. Na życzenie klienta wykonujemy projekty.  Podążamy za aktualnymi trendami oraz konsekwentnie stosujemy je w projektach.

Zapraszamy do współpracy.

 

 

 

 

_______________________________________________________________________

 

Abante upominki - Gadżety promocyjne i zabawki z logo firmowym