Znakowanie

 

Poprzez znakowanie nadajemy upominkom indywidualny charakter. Odbiorca prezentu dostaje nie tylko produkt, ale i przekaz wizualny na długo zapadający w pamięć. Upominek z logo firmy staje się zarówno jej wizytówką jak i reklamą. Dlatego tak ważne jest, by znakowanie było odpowiednio dobrane do produktu i wykonane z najwyższą starannością .

W ramach naszej oferty doradzamy klientom wybór odpowiedniej metody znakowania, opracowujemy projekt, a następnie czuwamy nad prawidłową realizacją zamówienia.

 • grawer laserowy

  GRAWER LASEROWY

  Grawerowanie polega na wypaleniu wiązką laserową zewnętrznej warstwy produktu i odsłonięciu warstwy wewnętrznej. Kolor, w jakim będzie widoczne grawerowane logo, uzależniony jest od koloru wewnętrznego materiału użytego do produkcji – najczęściej jest on srebrny, złoty, miedziany lub czarny. Grawerowanie jest metodą, w której znakowanie jest zawsze w jednym kolorze.

   

 • Sitodruk_03.jpg

  SITODRUK

  Oznaczenie w katalogu - S

  Kolory - Pantone

  Popularna metoda nadruku bezpośredniego na tekstyliach (odzież, torby, parasole), ale stosowana również na produktach z tworzyw sztucznych czy drewna. Zależnie od znakowanego materiału oraz wybranego logotypu stosuje się sita o różnej gęstości oraz odpowiednie farby.

 • tampodruk

  TAMPODRUK

  Jest jedną z najpopularniejszych metod znakowania. Technika ta polega na przenoszeniu farby na znakowany przedmiot za pomocą miękkiego i elastycznego tamponu z uprzednio przygotowanej matrycy.
  - idealnie sprawdza się przy nadrukach na powierzchniach
    z tworzyw sztucznych typu plastik, ABS i PVC
  - precyzyjne odwzorowanie projektu
  - możliwość druku wielokolorowego
  - znakowanie możliwe już od 1 sztuki
  - ograniczone pole zadruku

 • nadruk UV

  NADRUK UV

  Oznaczenie w katalogu - UV

  Kolory - CMYK

  Obraz z zapisu komputerowego jest bezpośrednio drukowany na powierzchni produktu. Atrament, przy pomocy którego został wykonany nadruk, utwardzany jest za pomocą promieni UV i nie wymaga schnięcia.

 • Termotransfer_S.jpg

  TERMOTRANSFER SITODRUKOWY

  Oznaczenie w katalogu- TS

  Kolory - Pantone

  Nadruk wykonywany jest sitodrukiem na papierze transferowym, następnie pokrywany jest klejem. Całość musi zostać odpowiednio wygrzana, żeby klej scalił się z farbą. Tak przygotowany nadruk przenosi się na żądaną powierzchnię, a następnie wgrzewa.

 • FLEX SOLWENTOWY

  FLEX SOLWENTOWY

  Oznaczenie w katalogu - FS

  Kolory - CMYK

  Metoda druku pośredniego, którą stosujemy tylko dla logotypów, które możliwe są do wykonania w formie naklejki  Drukujemy solwentowo folię flex, wycinamy i tak przygotowaną naklejkę umieszczamy na produkcie, a następnie wgrzewamy.

 • tloczenie_01.jpg

  TŁOCZENIE

  Dotyczy głównie produktów wykonanych ze skóry oraz wyrobów skóropodobnych. Indywidualnie przygotowana matryca jest odciskana w materiale pod wpływem wysokiej temperatury. Głębokość tłoczenia zależy od materiału i jego odporności na odkształcenia

 • nadruki_01.jpg

  WYPALANIE W PIECU

  Oznaczenie w katalogu - W

  Znakowanie ceramiki przy pomocy kalki ceramicznej. Logotyp, który znajduje się na kalce zostaje przeniesiony na produkt, a następnie wypalony w piecu w temperaturze 800 stopni. Nadruk jest trwały, efektowny i odporny na ścieranie.